Real opet prvak Evrope, Bejl za istoriju

27 Maj 2018 10:14

KIJEV - Fudbaleri Real Madrida osvojili su treću uzastopnu titulu šampiona Evrope, ukupno 13. u istoriji, pošto su večeras u finalu Lige šampiona u Kijevu savladali Liverpul 3:1 (0:0).

Nakon prvog poluvremena bez golova Real je poveo u 51. minutu pomalo bizarnim golom Karima Benzeme posle greške golmana Liverpula Lorijusa Karijusa.

Ronaldo šokirao Madrid: Bilo je lepo u Realu

Najbolji fudbaler planete Kristijano Ronaldo, iznenađujuće, najavio je odlazak iz Real Madrida posle osvajanja treće Lige šampiona u nizu.

Real je savladao Liverpul 3:1 u Kijevu i 13. put u klupskoj istoriji postao prvak Evrope, ali je Ronaldo uspeh stavio u drugi plan izrazivši nezadovoljstvo.