7. februar 2024 17:19

Omladinci Brage pobedili Partizan u meču baraža za osminu finala LŠ mladih

Izvor: TANJUG

BEOGRAD - Omladinci Partizana poraženi su danas u Beogradu od ekipe Brage rezultatom 2:0 (0:0) u utakmici baraža za osminu finala UEFA Lige šampiona mladih.

Strtelci za goste bili su Rodžer Fernandeš u 64. i Afonso Duarte u 91. minutu.

U prvom poluvremenu igrači Partizana prepustili su posed Bragi i čekali priliku za kontranapad.

Odrbana domaćeg tima je bila odlično organizovana, pa gosti nisu uspevali da dođu do prilike za šut.

Drugih 45. minuta Partizan je otvorio agresivnije i već u uvodnim minutima uspeo da dođe do šanse preko Jovanovića koji je šutirao pored gola.

Akcija gostiju u 64. minutu je prelomila utakmicu, pošto je Fernandeš bio precizan za 1:0.

"Crno-beli" su nakon toga više napadali, što je ostavilo prostora Bragi da razvija kontranapade, a jedan takav iskoristio je Duarte u 91. minutu.