24. avgust 2024 21:04

Fudbaleri niškog Radničkog i Tekstilca ostvarili pobede u šestom kolu Superlige

Izvor: TANJUG

podeli vest

NIŠ - Fudbaleri niškog Radničkog i Tekstilca ostvarili su pobede rezultatom 2:1 u šestom kolu Superlige pošto su kao domaćini savladali Železničar, odnosno Novi Pazar.

Nemanja Belaković je u Nišu doveo Radnički u vođstvo u 10. minutu iz penala, a posle asistencije Stefana Cvetkovića izjednačio je Lazar Romanić u 34. minutu. Pobedu je Nišlijama doneo Dušan Pavlović golom u 84. minutu.

Tekstilac je u Bačkoj Palanci savladao Novi Pazar takođe golom u finišu utakmice. Princ Ukačukvu je već u 10. minutu asistirao Dejanu Đuriću za vođstvo kluba iz Odžaka, a gosti su do izjednačenja stigli u 55. minutu. Posle dodavanja Adema Ljajića strelac je bio Filip Bačkulja. Rezervista Stefan Šavija je golom u 85. minutu doneo pobedu Tekstilcu.