27. avgust 2024 15:20

Vladan Milojević: Daćemo sve za plasman u Ligu šampiona, neka bude po Božijoj volji

BEOGRAD - Očekuje nas drugo poluvreme, utakmica velikog značaja, posebno jer je ulog plasman u Ligu šampiona U Norveškoj je završeno samo prvih 90 minuta, mislim da smo se od tada oporavili, "podigli", igramo protiv ekipe koja je odlična, u ovoj fazi i nema slabijih protivnika i siguran sam da nas očekuje ništa manje teška utakmica, rekao je trener fudbalera Crvene zvezde Vladan Milojević uoči revanša plej-ofa Lige šampiona protiv Bodea.

Norvežani su dobili prvi meč rezultatom 2:1, a revanš se igra sutra od 21 sat na stadionu "Rajko Mitić".

"Na nama je da budemo spremni. Imamo problema kod pojedinih igrača, ali ne tako velikih. Videćemo za sastav. Moramo da se borimo i damo sve od sebe. Igramo kod kuće, biće pun stadion. Probaćemo da odradimo što nam je taktička zamisao. Uradićemo sve da uđemo u grupnu fazu", istakao je Milojević na konferenciji za medije.