1. septembar 2024 23:15

Remi fudbalera Partizana i Vojvodine u sedmom kolu Superlige Srbije

BEOGRAD - Fudbaleri Partizana i Vojvodine odigrali su večeras nerešeno 0:0, u meču sedmog kola Superlige Srbije.

Vojvodina je u 43. minutu imala priliku da postigne gol. Kejleb Zadi je posle prodora uputio šut, ali mu je golman Partizana Aleksandar Jovanović odbranio udarac.

Ksander Severina je u 53. minutu mogao da dovede Partizan u prednost, ali je njegov šut odbranio golman Vojvodine Dragan Rosić.

Novu šansu za Partizan imao je Severina u 80. minutu, Rosić je ponovo uspeo da sačuva gol.

Partizan je šesti na tabeli sa 11 bodova, uz dve utakmice manje. Vojvodina se nalazi na 14. mestu sa pet osvojenih bodova, uz jednu utakmicu manje.

Klub iz Humske će u sledećem kolu igrati protiv OFK Beograda, dok će se Vojvodina sastati sa Železničarom iz Pančeva.