17. mart 2024 20:04

Fudbaleri Javora pobedili Železničar u Pančevu u 26. kolu Superlige Srbije

PANČEVO - Fudbaleri Javora pobedili su večeras u Pančevu ekipu Železničara rezultatom 1:0 u meču 26. kola Superlige Srbije.

Jedini gol na utakmici postigao je Trivante Stjuart u 60. minutu. Gosti su meč završili sa fudbalerom manje, pošto je u 88. minutu isključen Radivoj Bosić.

Javor se trenutno nalazi na 12. mestu na tabeli SLS sa 28 bodova, dok je Železničar pretposlednji, 15. sa 22 poena.

Fudbaleri Železničara će u narednom kolu gostovati IMT-u, dok će Javor u Ivanjici dočekati Crvenu zvezdu.

Mladost i Partizan igrali su ranije danas nerešeno, 1:1, dok je Crvena zvezda u Beogradu savladala kragujevački Radnički 5:0.

Poslednji meč 26. kola SLS biće odigran večeras od 20 sati u Kruševcu, a sastaće se Napredak i niški Radnički.

Juče su odigrana četiri meča 26. kola SLS, a postignuti su sledeći rezultati: Radnik - IMT 0:1, Voždovac - Čukarički 1:1, Spartak - TSC 2:4 i Vojvodina - Novi Pazar 1:0.