2. oktobar 2024 21:55

Odbojkaši Crvene zvezde izgubili 0:3 u prvom meču drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona

DUTINHEM - Odbojkaši Crvene zvezde izgubili su od holandskog kluba Orion Stars rezultatom 0:3 (24:26, 20:25 i 20:25) u prvom meču drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

Meč u Dutinhemu trajao je 83 minuta. Zvezda je šansu propustila u prvom setu, kad je imala i set loptu kod vođstva 24:23, ali je domaćin nanizao tri poena i poveo 1:0, a zatim relativno lako dobio naredna dva seta i stigao do maksimalne pobede.

Maksim Škredau bio je najbolji u pobedničkom timu sa 15 osvojenih poena, a sa po 11 su ga pratili Kas Abraham i Tom Kups. U ekipi Crvene zvezde se istakao Ahmed Omar sa deset osvojenih poena.