4. avgust 2024 22:27

Fudbaleri Čukaričkog savladali Vojvodinu

BEOGRAD - Fudbaleri Čukaričkog savladali su kod kuće Vojvodinu rezultatom 3:1 u meču 3. kola Superlige Srbije.

Čukarički je poveo u 19. minutu, Seid Korać je dao autogol. Stefan Kovač je u 30. minutu bio asistent Vinisijusu Melu za 2:0, a na 2:1 smanjio je Andrija Radulović u 37. minutu. U 38. minutu Melo je uzvratio asistenciju Kovaču za 3:1 za "brđane". U drugom poluvremenu nije bilo golova.

Čukarički je sad treći sa sedam bodova, dok je Vojvodina deveta sa tri, ali ima i utakmicu manje. U sledećem kolu Čukarički gostuje OFK Beogradu. Vojvodina sledećeg vikenda dočekuje TSC na njegovom stadionu u Bačkoj Topoli, ali će pre toga u četvrtak u goste Mariboru u prvom meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu konferencija.