10. avgust 2024 22:12

Fudbaleri Crvene zvezde ubedljivo pobedili Novi Pazar

BEOGRAD - Fudbaleri Crvene zvezde ubedljivo su danas pobedili Novi Pazar rezultatom 4:1 u meču 4. kola Superlige Srbije.

Seol Jung Vu je debitantskim golom doveo Zvezdu u vođstvo u 9. minutu, bio je precizan sa oko 20 metara. Posle polukontre u 51. minutu Novi Pazar je izjednačio, strelac je bio Eđike Opara posle dodavanja petom Rondija Antvija.

Zvezda je u finišu meča dodala gas i stigla do ubedljive pobede. Rezervista Puma je u 60. minutu centrirao, a Bruno Duarte udarcem glavom vratio Zvezdi vođstvo. Timi Elšnik je posle dodavanja najboljeg igrača utakmice Duartea povećao na 3:1 u 80. minutu. Konačan rezultat postavio je Puma u 86. minutu, posle asistencije povratnika u tim Petera Olanjinke.