9. avgust 2023 08:59

Fudbaleri TSC-a poraženi od Brage u kvalifikacijama za Ligu šampiona

BRAGA - Fudbaleri TSC-a poraženi su u gostima od ekipe Brage rezultatom 3:0 (2:0) u prvom meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

Golove za Bragu postigli su Bruma u 18, Pici u 19. i Alvaro Đalo u 87. minutu. Revanš meč biće odigran 15. avgusta u Bačkoj Topoli.

Pobednik ovog duela igraće u plej-ofu za plasman u Ligu šampiona, a poraženi će izboriti direktan plasman u grupnu fazu Lige Evrope.

Lazetić: Nije sve izgubljeno, igrali smo protiv jedne vrhunske ekipe

Trener fudbalera TSC-a Žarko Lazetić čestitao je Bragi na pobedi u prvom meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona i dodao da tim iz Bačke Topole nije izgubio sve šanse za plasman u plej-of najkvalitetnijeg evropskog klupskog takmičenja.

"Sportski nikada nećemo da se predamo tako da nećemo da kažemo da je sve završeno za nas. Ostavljam da svako proceni za sebe da li je realan bio rezultat. Žao mi je što smo primili treći gol, pošto smo u drugom poluvremenu bili egal sa ekipom Brage", rekao je Lazetić na konferenciji za medije, preneo je klub iz Bačke Topole.

On je čestitao svojim igračima na igri na duelu sa Bragom.