30. decembar 2022 21:48

Remi fudbalera Selte i Sevilje, Hetafe pobedio Majorku

Izvor: TANJUG

podeli vest

VIGO - Fudbaleri Selte i Sevilje odigrali su večeras u Vigu nerešeno 1:1 u utakmici 15. kola španske La Lige.

Jedini gol za Seltu postigao je Gabrijel Vejga u 33. minutu, a bod Sevilji doneo je Kike Salas u 54. minutu. Gosti su od 86. minuta igrali sa igračem manje pošto je isključen Hoze Anhel Karmona. Srpski reprezentativac Nemanja Gudelj odigrao je ceo meč za Sevilju.

Kadiz i Almerija su odigrali 1:1. Almerija je povela u 40. minutu golom Gonsala Melera, a bod Kadizu je doneo Lukas Peres u 83. Srpski reprezentativac Srđan Babić odigrao je ceo meč za Almeriju.

Hetafe je na svom terenu pobedio Majorku 2:0. Oba gola za Hetafe postigao je Borha Majoral u 51. i 78. minutu. Na golu Majorke bio je srpski golman Predrag Rajković. Srpski reprezentativac Stefan Mitrović ušao je u igru u 85. minutu u ekipi Hetafea, dok je Nemanja Maksimović bio na klupi za rezerve.