16. avgust 2024 20:59

Fudbaleri OFK Beograda kao gosti savladali TSC

BAČKA TOPOLA - Fudbaleri OFK Beograda savladali su kao gosti TSC rezultatom 1:0 u meču 5. kola Superliga Srbije.

OFK Beograd do pobede stigao golom u 16. minutu, Aleksa Cvetković je bio asistent, a Aleksandar Kahvić strelac. Kahviću je to bio četvrti gol ove sezone. U 90+1. minutu gosti su ostali sa desetoricom, Nikola Mituljikić je isključen zbog druge javne opomene, ali ostalo je premalo vremena da TSC iskoristi brojčanu nadmoć.

OFK je sad četvrti sa 10 bodova, dok je TSC peti sa sedam. U narednom kolu OFK će u Zaječaru ugostiti kragujevački Radnički. TSC u četvrtak u Mađarskoj gostuje Makabiju iz Tel Aviva u prvom meču plej-ofa Lige Evrope, a odložen je meč naredne runde Superlige protiv Crvene zvezde.