28. septembar 2024 18:29

Palmer postao prvi fudbaler u istoriji Premijer lige sa 4 gola u prvom poluvremenu

LONDON  - Fudbaler Čelsija Kol Palmer postao je prvi igrač u istoriji Premijer lige koji je postigao četiri gola u prvom poluvremenu utakmice.

Palmer je postigao sva četiri gola za "plavce" u pobedi nad Brajtonom rezultatom 4:2 u meču šestog kola Premijer lige. Reprezentativac Engleske je u 21, 31. i 41. minutu pogađao iz igre, dok je u 28. precizno izveo penal.

Čelsi je trećom uzastopnom ligaškom pobedom stigao do 13 bodova i trenutno trećeg mesta, pre utakmica koje će odigrati Liverpul i Aston Vila koji imaju po 12 bodova iz pet utakmica.