25. februar 2024 15:55

Fudbaleri kragujevačkog Radničkog pobedili Javor u 22. kolu Superlige Srbije

Izvor: TANJUG

podeli vest

IVANJICA - Fudbaleri Radničkog iz Kragujevca pobedili su danas u Ivanjici ekipu Javora rezultatom 3:0 (3:0) u meču 22. kola Superlige Srbije.

Radnički je poveo u 37. minutu golom Milutina Vidosavljevića iz penala. Potom je dva gola za goste postigao Kilijan Bevis u prvom i trećem minutu nadoknade prvog poluvremena.

Radnički je meč završio sa fudbalerom manje, pošto je u 70. minutu isključen Bevis. Ovo je bila četvrta uzastopna pobeda ekipe iz Kragujevca u SLS.

Radnički se trenutno nalazi na petom mestu na tabeli SLS sa 32 boda, dok je Javor 14. sa 21.

Radnički će u narednom, 23. kolu SLS u Kragujevcu igrati sa IMT-om, dok će Javor u Ivanjici dočekati Vojvodinu.

Kasnije danas biće odigrana još dva meča 23. kola SLS, a sastaće se: Napredak - Novi Pazar (16.30) i Vojvodina - Spartak (18.30).

Sutra je na programu poslednji meč 23. kola SLS, a Mladost će u Lučanima od 16.30 časova dočekati Voždovac.

Radnički iz Niša je u petak u Beogradu savladao IMT 3:0, dok su juče odigrana tri duela 23. kola SLS i to: Radnik - Partizan 1:2, Crvena zvezda - Čukarički 3:0 i Železničar - TSC 2:3.